Populaire Koekjes

Populaire Koekjes

Wees de eerste om te beoordelen!
Porties: 12
Opbrengst: 2 dozijn

Ingrediënten

Porties
  • 35 soda koekjes
  • 1 kopje boter
  • 1 kopje lichte bruine suiker
  • 1 kopje halfzoete chocoladeschilfers
  • 1 kopje melkchocoladeschilfers
  • 1 kopje geblancheerde geschaafde amandelen
Populaire Koekjes
Op zoek naar de perfecte combinatie van smaken en texturen, grijpen mensen vaak terug naar het maken van hun eigen huisgemaakte lekkernijen. En vandaag is het jouw beurt om een geheim te ontdekken om vrienden en familie te verrassen met een heerlijke verrassing die ze geweldig zullen vinden: de beroemde Populaire Koekjes.

Bereidingswijze

1

Verwarm de oven voor op 400 graden F (205 graden C). Bekleed een bakplaat met aluminiumfolie en bedek de koekjes met folie.

2

Meng de boter en de bruine suiker in een pan. Blijf constant roeren, breng aan de kook en laat 3 minuten koken. Giet volledig over de koekjes.

3

Bak 5-6 minuten, let goed op. Haal de bakplaat met koekjes uit de oven, plaats deze op de deur van de oven en strooi de schilfers over de gebakken koekjes. Wanneer de chocolade smelt, strijk het uit over de koekjes met de achterkant van een lepel. Strooi geschaafde amandelen over de gesmolten chocolade. Plaats in de koelkast gedurende minstens 8 uur. Breek in stukken ter grootte van een koekje. Dit recept kan goed worden ingevroren.

Zit er een fout in dit recept?

Laat het me weten zodat we het samen kunnen verbeteren!

Stuur een e-mail

Tips & FAQ

Welke ingrediënten heb ik nodig om de Populaire Koekjes te maken?

Om de Populaire Koekjes te maken, heb je 35 soda koekjes, 1 kopje boter, 1 kopje lichte bruine suiker, 1 kopje halfzoete chocoladeschilfers, 1 kopje melkchocoladeschilfers en 1 kopje geblancheerde geschaafde amandelen nodig.

Hoe maak ik de Populaire Koekjes?

Verwarm de oven voor op 400 graden F (205 graden C). Bekleed een bakplaat met aluminiumfolie en bedek de koekjes met folie. Meng de boter en de bruine suiker in een pan. Blijf constant roeren, breng aan de kook en laat 3 minuten koken. Giet volledig over de koekjes. Bak 5-6 minuten, let goed op. Haal de bakplaat met koekjes uit de oven, plaats deze op de deur van de oven en strooi de schilfers over de gebakken koekjes. Wanneer de chocolade smelt, strijk het uit over de koekjes met de achterkant van een lepel. Strooi geschaafde amandelen over de gesmolten chocolade. Plaats in de koelkast gedurende minstens 8 uur. Breek in stukken ter grootte van een koekje.

Hoe bewaar ik de Populaire Koekjes?

De koekjes kunnen goed worden ingevroren. Je kunt ze in de koelkast bewaren en ervan genieten wanneer je maar wilt.

Hoe lang duurt het om de Populaire Koekjes te maken?

De bereidingstijd voor deze koekjes is ongeveer 1 uur, inclusief de koeltijd. Als je ze echter invriest, kunnen ze langer meegaan.

Welke soort chocolade wordt gebruikt in het recept voor Populaire Koekjes?

Er wordt een mix van halfzoete en melkchocoladeschilfers gebruikt om de koekjes hun kenmerkende smaak te geven.

Reacties & Tips van gebruikers

Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste!

Plaats een reactie

Misschien vind je dit ook leuk

Víctor Alonso

Over de auteur: Víctor Alonso

Passie voor koken en technologie. Als oprichter van Smaakwereld is mijn doel om heerlijke, toegankelijke recepten voor iedereen beschikbaar te maken. Ik experimenteer graag met nieuwe smaken en deel mijn culinaire ontdekkingen.