Courgettebrood II

Courgettebrood II

Wees de eerste om te beoordelen!
Porties: 24
Opbrengst: 2 broden

Ingrediënten

Porties
  • 3 eieren
  • ¾ kop plantaardige olie
  • 1⅔ koppen verpakte bruine suiker
  • 2 koppen geraspte courgette
  • 2 theelepels vanille-extract
  • 3 koppen all-purpose bloem
  • 3 theelepels gemalen kaneel
  • 1½ theelepel bakpoeder
  • 1 theelepel zuiveringszout
  • 1 theelepel zout
  • ½ kop rozijnen
  • ½ kop gehakte walnoten
Courgettebrood II
Courgettebrood is een traditioneel dessert in veel landen, vooral tijdens het groeiseizoen van courgettes. Het is een heerlijke aanvulling voor elke speciale gelegenheid. Hier presenteren we een klassiek en eenvoudig recept om courgettebrood te maken dat zeker een van je favorieten zal worden. Bereid je voor om te experimenteren met dit heerlijke dessert!

Bereidingswijze

1

Klop de eieren goed in een grote kom. Voeg de olie, de bruine suiker, de courgette en de vanille toe; roer goed door. Meng de bloem, de kaneel, het bakpoeder, het zuiveringszout en het zout. Voeg de rozijnen en de walnoten toe. Giet het beslag in twee ingevette en met bloem bestoven broodvormen van 9 x 5 inch.

2

Bak op 325 graden F (165 graden C) gedurende 1 uur. Laat afkoelen.

Zit er een fout in dit recept?

Laat het me weten zodat we het samen kunnen verbeteren!

Stuur een e-mail

Tips & FAQ

Wat is Courgettebrood II?

Courgettebrood II is een broodrecept dat geraspte courgette als hoofdingrediënt bevat.

Welke ingrediënten heb ik nodig om Courgettebrood II te maken?

Om Courgettebrood II te maken, heb je de volgende ingrediënten nodig: 3 eieren, ¾ kop plantaardige olie, 1⅔ koppen verpakte bruine suiker, 2 koppen geraspte courgette, 2 theelepels vanille-extract, 3 koppen all-purpose bloem, 3 theelepels gemalen kaneel, 1½ theelepel bakpoeder, 1 theelepel zuiveringszout, 1 theelepel zout, ½ kop rozijnen en ½ kop gehakte walnoten.

Hoe maak je Courgettebrood II?

Om Courgettebrood II te maken, klop je de eieren goed in een grote kom. Voeg de olie, de bruine suiker, de courgette en de vanille toe; roer goed door. Meng de bloem, de kaneel, het bakpoeder, het zuiveringszout en het zout. Voeg de rozijnen en de walnoten toe. Giet het beslag in twee ingevette en met bloem bestoven broodvormen van 9 x 5 inch.

Op welke temperatuur wordt Courgettebrood II gebakken?

Courgettebrood II wordt gebakken op 325 graden F (165 graden C) gedurende 1 uur.

Hoe moet ik Courgettebrood II serveren?

Laat het na het bakken afkoelen voordat je het serveert.

Reacties & Tips van gebruikers

Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste!

Plaats een reactie

Misschien vind je dit ook leuk

Víctor Alonso

Over de auteur: Víctor Alonso

Passie voor koken en technologie. Als oprichter van Smaakwereld is mijn doel om heerlijke, toegankelijke recepten voor iedereen beschikbaar te maken. Ik experimenteer graag met nieuwe smaken en deel mijn culinaire ontdekkingen.